The best flash joomla templates are available now for download. For the best business hosting I recommend inmotion reviews and fatcow reviews for cheap blog hosting.
Junta Directiva
 Función                            Curso                        Familia                                                                                                       

 

Presidentes   Menéndez García Paloma David
Vicepresidentes   Córdoba Álvarez-Naveiro Paula Ignacio
Tesoreros   Egea Díaz Gregorio Marta
Secretarios   Siles Gómez-Rodulfo
Javier
Amalia
Delegados de Curso 1º Ed. Infantil Díaz Palomares Rubén Susana
Delegados de Curso 2º Ed. Infantil Fernández Galán Bárbara
Delegados de Curso 3º Ed. Infantil  Trevijano María
Delegados de Curso 1º Primaria Cazalilla García Pedro Cristina
Delegados de Curso 2º Primaria Fernández-Clemente Fernández-Clemente Julio Gema
Delegados de Curso 3º Primaria García-Aranda Magalló  Isabel Íñigo 
Delegados de Curso 4º Primaria Diez del Corral Álvarez José Manuel Cristina
Delegados de Curso 5º Primaria Lasa Díaz de la Hera Gonzalo Piedad
Delegados de Curso 6º Primaria Sagi-Vela Egea
Luis Blanca
Delegados de Curso 1º ESO Oliete Cortés
Javier Virginia
Delegados de Curso 2º ESO Martín Salinas
Máximo Marta 
Delegados de Curso 3º ESO Córdoba Magalló Ana Juan
Delegados de Curso 4º ESO Diufaín Rodríguez
Paloma
Jesús
Delegados de Curso 1º Bachillerato O´Shea 
Patricia 
 
Delegados de Curso 2º Bachillerato Mañueco Cubillo Javier María


Delegados de Clase 

  Curso                   Clase              Familia                                                                                                            

 

1º Ed. Infantil   A   Durá de Andrés Carlos Marta 
1º Ed. Infantil B Houghton Ponce
John Cristina
1º Ed. Infantil C Castillo Gallego
Pedro Paula 
1º Ed. Infantil D Guardiola Abasolo Antonio Amaia 
2º Ed. Infantil A

 Peña Esteso

Manuel

Elena
2º Ed. Infantil B  Mira Rueda Jorge Rocío
2º Ed. Infantil C Martín de los Ríos
Mariayún
2º Ed. Infantil D Dorronsoro Izaskun
3º Ed. Infantil A Pinilla Aparicio Miguel Ángel Luna
3º Ed. Infantil B Gil Martín
Carlos
3º Ed. Infantil C Latorre Díaz Antonio María 
3º Ed. Infantil D Garagorri Silvia
1º Primaria A López Lorenzo Jorge Mónica 
1º Primaria B Cruz Mari
1º Primaria C Tenorio Marta
1º Primaria D Ammán Esperanza
2º Primaria A Vargas Mary
2º Primaria B Escrivá de Romaní Lucía
2º Primaria C Mayans Ángela
2º Primaria D Castilla Sabina
3º Primaria A Fernández Bárbara
3º Primaria B Gallo Giménez Nacho Bárbara
3º Primaria C Rueda Rocío
3º Primaria D Muñoz del Bustillo Lourdes
4º Primaria A Andeyro Ruiz Quico Eva
4º Primaria B López Lorenzo
Jorge Mónica
4º Primaria C Sangro
Victoria
4º Primaria D Recoder
Ana
5º Primaria A Ruiz Linaza Begoña
5º Primaria B Pulido Muñoz 
Carlos Lourdes
5º Primaria C García-Gavito Arrate Ramón
Ángeles 
5º Primaria D Andeyro Ruiz Quico Eva 
6º Primaria A Perea
Pilar
6º Primaria B González de Canales
Elena
6º Primaria C Ara Garcés Javier
Arancha
6º Primaria D Rodríguez Sonia
1º ESO A Couceiro
Ana
1º ESO B Guevera Bustamante
Mª Jesús
1º ESO C Sangro Victoria
1º ESO D Simó Marta
2º ESO A

Pinedo Badias

Ignacio María 
2º ESO B López de Asiaín Almudena
2º ESO C López - Serrano Antonia
2º ESO D Sangro Victoria
3º ESO A García Cabestreros
Beatriz
3º ESO B San Martín Eva
3º ESO C Yanes
Mery
3º ESO D Sainz de Baranda
Carmen
4º ESO A Suárez - Llanos Esteban Yago Mar 
4º ESO B Mosquera Sopena Marisol
4º ESO C Izquierdo Hidalgo Pilar
4º ESO D Rueda Niembro Mª José Luis 
1º Bachillerato A Clarambo Nasarre Carmen
1º Bachillerato B Hernández Pardo Susana
1º Bachillerato C Reviriego de Toledo Bárbara
1º Bachillerato D

 
2º Bachillerato A Sierra Belén
2º Bachillerato B
2º Bachillerato Carrión Elena
2º Bachillerato D

 

Todos los derechos reservados